122-162.000MHZ-DC0 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    122-162.000MHZ-DC0
  • Производитель
    Fox Electronics
  • Описание
    Fox Electronics 122-162.000MHZ-DC0 Mfr Package Description: LEAD FREE, SMD, 4 PIN Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes China RoHS Compliant: Yes Terminal Finish: GOLD Operating Temperature-Max: 70 Cel Operating Temperature-Min: -10 Cel Mounting Feature: SURFACE MOUNT Physical Dimension: L7.5XB5.2XH1.5 (mm)/L0.295XB0.205XH0.059 (inch) Supply Voltage-Max: 5.5 V Supply Voltage-Min: 4.5 V Supply Voltage-Nom: 5 V Fall Time-Max: 4 ns Manufacturer Series: F4103 Operating Frequency-Nom: 162 MHz Oscillator Type: HCMOS Output Load: 15 pF Rise Time-Max: 4 ns Symmetry-Max: 1.5 %